Українська
1
Введення предметів

Для створення ставки вам потрібно внести предмети зі Steam на сайт Bets4.pro

1. Введіть ваш trade url.

2. Оберіть предмети, які ви хочете ввести.

3. Клацніть на кнопку "Почати обмін". Після цього, підтвердіть обмін з нашим ботом Steam (обмін автоматично буде видалено через 2 хвилини, якщо ви його не підтвердите).

4-5. Ви зможете відсортувати предмети за якістю та ціною

2
Створення ставки

1. Оберіть тип ставки.

2. Оберіть команду.

3. Вкажіть розмір ставки.

4. Натисніть "Зробити ставку".

Ізі бабки!

3
Типи ставок

1. match - стандартний тип ставок, у якому переможець визначається відповідно до рахунку в матчі.

2. handicap (hc) - у цьому типі ставок одній з команд надається перевага, яка вказана у вкладці даного типу ставок. Після закінчення матчу до загального рахунку матчу додається перевага, яку давав даний тип ставок із урахуванням якої визначається переможець. Наприклад у матчі, Team Empire має 1.5 гри переваги в бо3, відповідно їй достатньо виграти всього одну гру для перемоги (рахунок з гандикапом 2:2.5) у даному типі ставок, а Vega Squadron повинна мати рахунок 2:0 (рахунок з гандикапу 2 :1.5) на свою користь для перемоги. Приклад №2: у матчі Ninjas in Pyjamas має 4.5 раунди переваги, відповідно NiP для перемоги мали взяти мінімум 12 раундів (12+4,5=16.5)

3. № game - ставка на перемогу в одиночній грі матчу, де "№" – номер гри в даному матчі.

4. fb № game - ставка на те, яка команда відкриє рахунок у грі (зробить First Blood), де "№" - номер гри в даному матчі.

5. f10 kills № game - тип ставок, у якому перемога дістається команді, яка заробить перші 10 очок (зробить перші 10 вбивств). "№" - номер гри у цьому матчі.

6. 1round№map - тип ставок застосовується для дисциплін, які мають у кожній грі раунди (CS:GO). Перемога зараховується команді, яка здобула перемогу у першому раунді (найчастіше перший пістолетний раунд). "№" - номер карти у цьому матчі.

7. 16round№map - тип ставок застосовується для дисциплін, які мають у кожній грі раунди (CS:GO). Перемога зараховується команді, яка здобула перемогу у 16 ​​раунді (найчастіше другий пістолетний раунд). "№" - номер карти у цьому матчі.

4
Комісії введення/виведення

Введення:
При введенні комісія системою не вилучається. При введенні предметів ви отримуєте точну суму беткоїнів, яка вказана в ціні предметів, які ви вводите. Ціна предметів враховує безліч параметрів та дані багатьох систем купівлі/продажу предметів. При виборі іншого способу поповнення (Visa/MaterCard, bitcoin тощо) вилучаються тільки комісії системами, які здійснюють платіж, сайт не бере будь-якої комісії при введенні.

Виведення:
При виведенні беткоїнів предметами комісія системою не береться, ціна предметів залежить від ціни їх купівлі нами після сплати всіх комісій. При виведенні іншими способами (Visa/MaterCard, bitcoin тощо) береться комісія нашим сайтом. Ця комісія враховує втрати під час продажу предметів, а також комісії платіжних систем за здійснення платежів. Ця комісія обчислюється окремо для кожного користувача і залежить від багатьох параметрів: методи поповнення, кількість ставок, бонуси, порушення правил. Наприклад, якщо користувач поповнював баланс лише у Біткоінах і робив ставки, комісія буде мінімальною.
Способи зниження комісії:
1. Ви можете зменшити комісію на 1%, додавши у свій Steam нік "| Bets4.bet |". Щоб комісія зменшилася, нік повинен зміниться в нашій системі, оновлення якого відбувається раз на 3-5 днів.
2. Комісія збільшується при поповненні балансу предметами, та зменшується при поповненні балансу через інші системи (Visa/MaterCard, bitcoin тощо).
3. Комісія знижується, якщо ви робите ставки або використовуєте функцію "Інвестування".

5
Довірче управління

Функція "Довірче управління" дає можливість людям (керуючим) приймати додаткові інвестиції (які автоматично використовуватимуться вами при створенні ставок). Як це працює: після заповнення форми до цієї функції у профілі ваш профіль стає доступним для всіх користувачів нашого сайту в каталозі на сторінці і всі, кого зацікавить інвестувати в вас, зможуть це зробити. Як тільки хтось зробить першу інвестицію, інвестор отримуватиме ставки, аналогічні вашим (вони дублюватимуться, використовуючи інвестовані ним предмети) враховуючи його налаштування (відсоток повторення ваших ставок та максимальну ставку) і ви отримуватимете відсоток з кожної виграної ставки за даною інвестицією (відсоток ви вказуєте у профілі при старті довірчого керування). Всі зароблені гроші за цією функцією можна перевести в Беткоїни і надалі використовувати у ставках або вивести у вигляді ігрових предметів. Система утримує 10% комісії (у статистиці дохід зазначено вже з відрахуванням цієї комісії).

Налаштування функції відбуваються у профілі, дивіться скрін вище. Тут ви можете вказати відсоток відрахувань (Commission for Investors) з виграшами інвесторів (ми не рекомендуємо робити це значення більше 5%). Кнопки управління дозволяють оновити поточну пропозицію (змінити відсоток для нових інвесторів, у старих інвесторів залишиться старий відсоток до зняття ними ж інвестиції або зупинення цієї функції вами), повна зупинка прийому інвестицій (при цьому всі нинішні інвестори отримають повернення інвестицій), зупинка прийняття інвестицій ( ви приховуєте свій профілі та більше не приймаєте інвестиції, але старі інвестори залишаються). Також в цьому невеликому блоці ви можете побачити трохи статистики та можливість перевести ваш дохід у Беткоїни. На скріншоті вище видно, що зараз у даного керуючого інвестувала одна людина, яка в налаштуваннях вказала про повторення ставок у 10 відсотків від керуючого (коли керуючий ставить 100 доларів, інвестору автоматично створюється ставка на ту ж команду в 10 доларів, якщо, звичайно, це не суперечить іншим його налаштуванням).

6
Інвестиції

Функція "Інвестиції" дозволяє інвестувати в людей, які запустили "Довірче управління" та приймають інвестиції. Ця функція буде цікава тим, хто часто не встигає зробити ставки, не може робити ставки у певний час доби або не хоче сам займатися аналізом матчів, а вважає за краще довірити це людям із позитивною статистикою та великим досвідом у цій справі. Статистику по всіх доступних людях, які приймають інвестиції (керуючим), можна побачити на цій сторінці. Після того, як ви зробите першу інвестицію, вам будуть дублюватися всі ставки вашого керуючого, враховуючи ваші налаштування (відсоток повторення ваших ставок і максимальну ставку), з виграшами цих ставок ви віддаватимете комісію керуючому за його роботу.

Для початку інвестування вам потрібно вибрати керуючого, це можна зробити на сторінці (скрін вище). Ця сторінка поділена на три розділи:

1. Активних інвестицій - тут виводиться коротка інформація про активні інвестиції, а також клікнувши по одній з інвестицій у таблиці ви можете перейти до більш детальної інформації та управління цією інвестицією.

2. Топ користувачів - даний розділ призначений для пошуку нових керуючих, аналогічно до попереднього розділу, ви можете вибрати керуючого і подивитися більш детальну інформацію та інвестувати.

3. Історія інвестицій - показує всі завершені інвестиції та інформацію щодо них.

Після того, як ви перейшли до детальної інформації про керуючого, що вас зацікавив, ви побачите сторінку (скрін вище) зі статистикою, графіками, останніми ставками та іншою інформацією, а так само зможете зробити інвестицію своїми предметами, або Беткоїнами. Предмети не передаються керуючому, система автоматично створює ставки з ваших інвестицій відповідно до ставок обраного вами керуючого за вашими налаштуваннями інвестиції (Percentage of Manager Rates: - відсоток створення ставок від ставок керуючого, Max. bet ($) - максимальна ставка в доларах). Приклад: якщо ви інвестували 100 доларів з налаштуваннями Percentage of Manager Rates 10% та Max. bet ($) 10$ , при ставці керуючим 10 доларів система автоматично створить аналогічну ставку на 1 долар (оскільки ви поставили 10 відсотків від ставки керуючого), а якщо керуючий поставить 200 доларів, то спрацює налаштування "Max. bet ($)" і ви поставите лише 10 доларів. Також на цій сторінці ви зможете завершити інвестиції та отримати виплату у вигляді предметів та беткоїнів (у виплаті не обов'язково будуть повернуті предмети, які ви інвестували, буде збережено лише суму). Після того, як ви зупините (захочете забрати) інвестицію та свій дохід, потрібно буде дочекатися завершення всіх ставок, а також оновлення цін предметів, які були використані вами в даній інвестиції (це зроблено для виключення можливості інвестувати предмети з падаючою ціною, а отримувати більш дорогі, після оновлення цін з вашого балансу буде знято суму, на яку подешевшали предмети). Інвестиція закривається автоматично при досягненні нульового балансу та відсутності активних ставок.

Статистику з усіх інвестицій ви можете побачити у своєму профілі, дивіться скрін вище.

7
Маркет

Обмін між користувачами працює через застосунок, який потрібно завантажити з нашого сайту на сторінці маркету. Цей застосунок потрібний лише тим, хто хоче продавати свої предмети. Тільки з увімкненим застосунком ваші предмети доступні для покупки іншими користувачами. Після вимкнення застосунку ваші предмети автоматично стануть недоступними для покупки і знову почнуть продаватися тільки після його увімкнення. Після того, як знайшовся покупець програма автоматично створить обмін з ним, а вам лише залишиться підтвердити обмін в мобільному додатку Steam. Після підтвердження обміну беткоїни за ваш предмет буде нараховано автоматично. Увага, якщо ви вимкненте програму під час здійснення обміну, він може бути завершений з помилкою і ви не отримаєте беткоїни, будьте уважні! При здійсненні обміну уважно звіряйте Steam ID покупця, з тим, що написано у нас на сайті на сторінці маркету.